ביקורת מסעדות

כפי שציינתי באודותי אוכל זאת אהבה גדולה עבורי ואם יש משהו שאני ממש אוהבת זה לבקר במסעדות ולטעום דברים חדשים ומיוחדים, דברים שאני בדרך כלל לא מכינה בבית.
אך מה לעשות שאני לא מסתפקת רק בלטעום ולאכול, אני חייבת גם לדבר על זה, תמיד אהבתי לספר, לכתוב ולשתף על ביקורי במסעדות, איך היה השירות, איך היה הטעם והביצוע של המנות השונות מנקודת מבטי האישית ואף הגדלתי לעשות ותקופת מה גם כתבתי על הביקורים שלי במסעדות וככה בעצם נפתח בלוג האוכל הראשון שלי בסלונה בשנת 2014, מהצורך האישי שלי לשתף ולכתוב על זה.
כאן תמצאו את כל הפוסטים שכתבתי על ביקורת מסעדות, מקווה שתהנו ותאהבו.

ביקור ב"מיס קפלן" הטבעונית הכי שווה בעיר, אתם כבר טעמתם נקניקיית גזר?

אז אחרי ששמעתי ביקורות חיוביות מאוד וגם מעט שליליות על המקום, הייתי חייבת ללכת ולבדוק בעצמי, אתוודה שהלכתי עם חששות, מכיוון שחוויתי לא מעט נפילות ממסעדות טבעוניות ולהלן הרשמים מהביקור…

קרא עוד »

ביקור אצל "אידי-דגים" באשדוד.

הפעם הרחקתי והגעתי עד לאשדוד, מסתבר שלאידי יש באשדוד שלוש מסעדות וכאשר חיפשתי בגוגל מסעדת אידי קבלתי דווקא את מסעדת "החוף" במרינה של אשדוד, גם כשנכנסו ושאלנו האם זאת המסעדה

קרא עוד »

הצטרפו לקבוצות הפייסבוק שלי

עקבו אחרי

חיפוש

אודותיי

ורד מיוני
ורד מיוני

היי, אני ורד מיוני, נעים מאוד 🙂 עו"ד שלא עוסקת במקצוע, מתגוררת בנהריה ומבלה הרבה בתל-אביב. יש לי מספר תחביבים ואהבות שהם: אוכל, קניות, ים וחתולים...בבלוג זה אחלוק אתכם עם כמה מאהבותי, אוכל וקניות, תמצאו כאן מתכונים טעימים, ביקורת מסעדות וקניות שוות מהאתר אייהרב האהוב עלי.

פוסטים אחרונים